Na razie jest taniej...

 Wiosenne 360 dopiero za nieco ponad dwa tygodnie - więc jeszcze każdy zdąży zrobić przegląd roweru, mapnika oraz kamaszy biegowych. Forma, rzecz jasna, już czeka od dawna.. Wypada się zatem pospieszyć z jedną tyko sprawą - mianowicie, ze zgłoszeniem na zawody. Oraz opłaceniem wpisowego. Uprzejmie przypominamy bowiem, że takie trochę tańsze obowiązuje do 20.marca. A od przyszłego poniedziałku będziemy kasować ciut więcej. Oczywiście, z równą przyjemnością - ale przypominamy, tak na wszelki wypadek.

  Z żalem obserwujemy natomiast to, co za oknem. Coraz częściej robi się słonecznie, więc może się okazać, że biegać/jeździć się będzie szybko, łatwo i przyjemnie, bez błota i kałuż. Trudno, na to nie mamy już wpływu.

 

Komentarze

Przyda się wszystkim:

Przyda się wszystkim:

  1. Mapa: jaka jest formuła zawodów na wszystkich trasach? Scorelauf czy liniowy? Czy to ma być niespodzianka?
  2.  Czy na trasach krótszych zawodnicy dostają pełną mapę ze wszystkimi punktami (tymi z tej trasy dłuższej) i zaliczają sobie do wyboru? Nie lepiej byłoby puszczać wszystkie trasy o jednej godzinie z pełną mapą? To w trosce o niezdecydowanych/nieprzygotowanych/przeszacowujących?
  3. Czy obowiązuje finalna klasyfikacja z podziałem M/K?

cd pytań:

cd pytań:

4. Czy na trasach R50 i R20/25 jest start masowy czy w ramach startu w Pucharze Warszawy i Mazowsza (odpowiednio trasa czarna i czerwona) może być to start interwałowy? Specjalnie wpisałem R20/25 ponieważ w regulaminie i zgłoszeniach Wiosennie 360 jest podany dystans 20 km, a w Pucharze Warszawy w komunikacie jest 25 km. Czy to są zupełnie dwa różne starty w tym samym miejscu, na dodatek z różnymi formami potwierdzania PK (SportIdent i perforator)?