Kilka danych

  Trochę komunikatów na temat zawodów - tym bardziej, że było obiecane... Otóż - harmonogram, zamieszczony w zakładce "informacje", pozostaje bez zmian. Wielce prawdopodobna natomiast jest zmiana, dotycząca systemu potwierdzania PK; z uwagi na to, że impreza jest rozgrywana równolegle z PWiMwRJnO - i niektóre punkty oraz trasy są identyczne - pozostaniemy zapewne przy jednym systemie. To znaczy - tradycyjnym podbijaniu kart startowych.

 W sprawie tras (formuły rozgrywania zawodów) - wszystko pojawi się w komunikacie przed imprezą. Czyli długości, liczba PK oraz informacja, czy jest to liniówka, czy score. Na mapach zawodnicy będą mieli jednak zaznaczone tylko swoje PK - bo i takie pytanie padło. Co się zaś tyczy zbieżności lub rozbieżności z komunikatem, dotyczącym rowerowego Wszechpucharu; zalecałbym spokój. Tamte dane potraktujmy jako punkt wyjścia a w stosownym czasie zapewne pojawi się korekta... Na pewno jednak w Wiosennym 360 obowiązuje start masowy, nie interwał.

 To - na razie - tyle. Niebawem bardziej szczegółowe informacje - czyli długości tras z liczbą PK i tak dalej. Aha - od dzisiaj obowiązuje już pełna stawka wpisowego, bez promocji... Ale nieustająco zapraszamy.

Komentarze

wyposażenie obowiązkowe

Czy naprawdę to wszystko jest potrzebne na krótkie zawody:
1 x folia NRC (min. 200 x 150 cm)
1 x telefon komórkowy
1 x apteczka o zawartości:
1 x bandaż dziany
1 x bandaż elastyczny
2 x gaza jałowa
1 x zestaw leków przeciwbólowych (min. 6 sztuk)
1 x zestaw plastrów z opatrunkiem (min. 5 sztuk)
1 x 50 ml woda utleniona (w płynie lub maści)

O ile NRC jestem w stanie zrozumieć (jak ktoś się tak rozwali, że nie będzie w stanie wrócić), tak jak telefon komórkowy (choć jeszcze paręnaście lat temu mało kto miał), to apteczka do przemywania otarć i skaleczeń jest kompletnie niepotrzebna. Jeszcze nie widziałem na zawodach nikogo, kto by tracił czas na przemywanie ran. A do czego realnie miałyby służyć leki przeciwbólowe? Do bolących mięśni?