Prysznice, bandaże i mozaiki

   Przedświąteczny prezent dla startujących w Wiosennym 360 - czyli garść informacji dla każdego. Rozpoczynamy od tej najważniejszej - otóż centrum zawodów zlokalizowane będzie w SP 138 w Wawrze, na ulicy Pożaryskiego 2. To troszkę obok Wesołej, gdzie pierwotnie miała znajdować się baza - ale ta szkoła nie robiła przynajmniej większych problemów z kwaterowaniem zawodników na noc z piątku na sobotę. Zatem - można się w tej szkole przespać (własny materac i śpiwór wskazane...), jest gdzie się umyć i w ogóle. Detale - w zakładce "informacje".

 Po drugie - Państwo Zawodnictwo troszki jęczało, że apteczka ciężka. Wprawdzie jej zawartość ważyła tyle, ile baton energetyczny - ale, niech tam. Obecnie obowiązuje zawartość odchudzona; jakieś pół batona wagi wszystkiego. Malkontentom (po co to nosić?..) podpowiadamy, że jak się coś komuś pechowemu popsuje w lesie, to warto mieć jak sobie/komuś pomóc na szybko, a potem dopiero czekać na naszą niezawodną służbę zdrowia. Posprawdzać można sobie w zakładce "regulamin".

 Po trzecie - zmieniamy sposób potwierdzania punktów kontrolnych. Nie będziemy używać kart SI, tylko tradycyjnych kart startowych. To wiąże się z rozgrywaniem równoległych (tożsamych, momentami...) zawodów w RJnO. Co oznacza tyle, że nie trzeba mieć/pożyczać kart SI.

 I jeszcze dwa słowa o mapach; najprościej byłoby puścić towarzystwo na topograficznej pięćdziesiątce i życzyć powodzenia... Ale - w okolicy tyle jest dokładniejszych map, że byłby wstyd. Tyle, że te mapy są ciut różne - aktualność, rodzaj (mtbo, bno), autor...  W każdym razie - chcemy skorzystać z tego, co jest najlepsze w okolicy. Ale - że są to jednak różne dzieła sztuki kartograficznej - będziemy zaznaczać granice pomiędzy poszczególnymi rodzajami map. Rowerowa, bno, nowiutka, sprzed 4 lat...  Aż zazdrościmy. I zapraszamy!